Industry

Branże

Nasi doświadczeni tłumacze branżowi znają Twój sektor na wylot

Pracując wyłącznie ze specjalistami z branży, możesz mieć pewność, że nasze rozwiązania sprostają każdemu wyzwaniu, przed jakim stanie Twoja firma. Wykonujemy projekty o najwyższych standardach jakości już od 30 lat, co zaowocowało ogromną renomą i zaufaniem klientów z różnych branż na całym świecie. Dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej organizacji.

Life Sciences

Nauki przyrodnicze

TransPerfect to zaufany partner organizacji farmaceutycznych, biotechnologicznych, CRO i opieki zdrowotnej na całym świecie. Nasze usługi lingwistyczne, rozwiązania eClinical i z zakresu sztucznej inteligencji pomogą Ci przyspieszyć rozwój firmy, uprościć proces wprowadzania produktów na rynek oraz ograniczyć koszty prac badawczo-rozwojowych nawet o 40%.

Retail & E-Commerce

Handel detaliczny i e-commerce

TransPerfect pomaga sprzedawcom lokalizować treści na ponad 170 języków i docierać do konsumentów na całym świecie, na każdym etapie ścieżki klienta, zapewniając przy tym spójność wizerunku marki i skuteczną komunikację.

Legal Services

Prawo

Dzięki TransPerfect Legal Solutions (TLS) przedstawiciele zawodów prawniczych mogą korzystać z usług analitycznych, SI i technologii wielojęzycznych podczas wykonywania konsultacji kryminalistycznych i analiz kondycji przedsiębiorstw, a także prac w zakresie e-discovery, prywatności, przeglądu i wyszukiwania odpowiednich dokumentów przy wykorzystaniu kompetentnego personelu.

Air Travel

Turystyka

Organizacje z branży turystyki muszą utrzymywać spójny wizerunek marki w każdym zakątku świata. TransPerfect oferuje spersonalizowane rozwiązania dotyczące treści globalnych, aby dotrzeć do każdego klienta, utrzymać jego zainteresowanie i komunikować się z nim w jego preferowanym języku.

Technology

Technologia

TransPerfect umożliwia firmom z branży technologicznej wypuszczać na rynek nowe produkty, poszerzać wpływy oraz zwiększać swoją obecność na arenie światowej. Dzięki zlokalizowanym instrukcjom produktów, materiałom pomocniczym i obsłudze klienta na żywo będziesz docierać do odbiorców i budować z nimi więzi w ich preferowanym języku.

Finance & Banking

Bankowość i finanse

TransPerfect oferuje kompleksowe rozwiązania wielojęzyczne organizacjom finansowym, które chcą zadbać o swoich klientów, bezpiecznie przechowywać ich dane, spełniać wymogi regulacyjne i rozszerzać swoje wpływy na nowe rynki.

 

Gaming

Gry komputerowe

Zarządzanie społecznościami, wsparcie graczy, projekty graficzne czy lokalizacja gier – rozwiązania TransPerfect Gaming Solutions pomagają klientom rozwijać swój potencjał i docierać do graczy z całego świata.

Media

Rozrywka

TransPerfect korzysta z całościowego rozwiązania identyfikującego kluczowe punkty kontaktu z klientem – w tym filmy wideo, reklamy cyfrowe i treści na platformie – sprawiając, że firmy świadczące usługi rozrywkowe mogą je udostępniać w języku preferowanym przez odbiorców.

 

 

Faster time to market

Marketing cyfrowy i reklama

Od lokalizacji kampanii globalnych i tłumaczenia reklam po kreowanie filmów w wielu językach i optymalizację pod kątem odbiorców online, rozwiązania TransPerfect z zakresu globalnego marketingu i reklamy to bilet do sukcesu… w każdym zakątku świata.

Skontaktuj się z nami

Rozpocznij swój projekt globalny

Globe
Zapytanie o usługę
Możliwości dla freelancerów
Zapytanie od mediów/prasy
Skontaktuj się z CEO
 • New York
  NOWY JORK
  GLOBALNA SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY:
  1250 Broadway
  New York, NY 10001
 • London
  LONDYN
  EUROPEJSKA SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY:
  33 Aldgate House
  London, EC3N 1AH
 • Hong Kong
  HONGKONG
  AZJATYCKA SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY:
  33 Lockhart Road, 19/F
  Wan Chai, Hong Kong