Industry

Sektörler

Sektör konusunda yetkin çeviri uzmanlarımız işinize her yönüyle hakimdir

Yalnızca sektörünüzdeki uzmanlarla çalıştığımız için çözümlerimizin, müşterilerinizin karşılaştığı benzersiz zorluklara yanıt olarak geliştirildiğinden emin olabilirsiniz. TransPerfect’te itibarımızı, neredeyse 30 yıldır çeşitli küresel sektörler için yüksek kaliteli içerik sunma üzerine inşa ettik. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

Life Sciences

Yaşam Bilimleri

Dünya çapındaki farmasötik, biyoteknoloji, klinik araştırma ve sağlık kuruluşları; geliştirme planlarını hızlandırmak, ürün lansman süreçlerini kolaylaştırmak ve AR-GE maliyetlerini %40’a kadar azaltmak için TransPerfect’in dil hizmetlerine, e-Klinik çözümlerine ve yapay zeka becerilerine güveniyor.

Retail & E-Commerce

Perakende ve E-ticaret

TransPerfect, perakendecilerin 170’ten fazla dilde içerik yerelleştirmesine destek olarak dünyanın herhangi bir yerindeki müşterilere ulaşmasına yardım ederken marka tutarlılığı ve etkili iletişim de sağlar.

Legal Services

Hukuk

TransPerfect Hukuk Çözümleri; hukukçuların e-keşif, adli danışmanlık, durum tespiti, gizlilik, belge inceleme, personel seçme ve yerleştirme projelerinde yapay zeka, analiz ve çoklu dil teknolojisinden yararlanmalarını sağlar.

Air Travel

Seyahat ve Konaklama

Seyahat ve konaklama sektöründe, müşterilere dünyanın neresinde olursa olsun aynı deneyim sunulmalıdır. Bu sektördeki kuruluşlar, TransPerfect’in özelleştirilmiş küresel içerik çözümleri sayesinde müşterilerine tercih ettikleri dilde ulaşabilir ve böylece onları elde tutabilirler.

Technology

Teknoloji

TransPerfect, farklı teknoloji şirketlerinin piyasaya ürün sürmesine, etki yaratmasına ve tüm dünyada en üst düzeyde varlık göstermesine olanak tanır. Yerelleştirilmiş ürün kılavuzları, destek materyalleri ve canlı müşteri desteği sayesinde müşterilerinize tercih ettikleri dilde ulaşabilir ve onlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Finance & Banking

Finans ve Bankacılık

TransPerfect, yeni pazarlara açılırken müşterileriyle ilgilenebilmeleri, verilerini güvende tutabilmeleri ve yasal gereklilikleri karşılayabilmeleri için finans kuruluşlarına kapsamlı çok dilli çözümler sunar.

 

Gaming

Oyun

TransPerfect Oyun Çözümleri sayesinde markalar, oyunlarının tüm potansiyelini ortaya çıkarabilir. Bu kuruluşların dünyanın her yerindeki oyunculara ulaşmasını sağlamak için oyun yerelleştirme ve topluluk yönetiminden oyuncu desteğine ve sanat tasarımına kadar çok çeşitli çözümler sunuyoruz.

Media

Eğlence

TransPerfect, eğlence şirketlerinin videolar, dijital reklamlar ve platforma dayalı içerikler dahil olmak üzere temel müşteri temas noktalarını tespit edebilmeleri ve tercih edilen dilde hizmet verebilmeleri için tasarlanmış bütünsel bir çözüm sunar.

 

 

Faster time to market

Dijital Pazarlama ve Reklam

TransPerfect’in, küresel kampanya yerelleştirme ve reklam metni çevirisinden çeşitli dillerde video prodüksiyonu ve çevrimiçi kitleler için optimizasyona kadar uzanan küresel reklamcılık ve pazarlama çözümleri sizi ve müşterilerinizi her yerde başarıya ulaştırmak için tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Küresel projenizi başlatın

Globe
Hizmetlere İlişkin İletişim
Kariyer Fırsatları
Serbest Çalışma Fırsatları
Medya/Basın için İletişim
CEO ile İletişim
 • New York
  New York
  KÜRESEL GENEL MERKEZ:
  1250 Broadway
  New York, NY 10001
 • London
  London
  AVRUPA GENEL MERKEZİ:
  33 Aldgate House
  London, EC3N 1AH
 • Hong Kong
  Hong Kong
  ASYA GENEL MERKEZİ:
  33 Lockhart Road, 19/F
  Wan Chai, Hong Kong