Solutions

Çözümlerimiz

Müşteri deneyimlerini her dilde
hayata geçiriyoruz

Yaklaşık 30 yıldır teknik belgeler, yerelleştirilmiş web siteleri, çevrimiçi mağazalar, müşteri destek merkezleri ve çok daha fazlasıyla müşterilerimizin dünya genelinde sesini duyurmasına yardımcı oluyoruz. Onların sunduğu ticari teklifler geliştikçe bizim çeviri çözümlerimiz de gelişiyor. Teknolojimiz, müşterilerimizin hikayelerini anlatmak için adeta şekil değiştiriyor ve yeni iletişim yolları ortaya çıktıkça evriliyor.

Çeviri ve Dil Hizmetleri

Document Translation

Belge Çevirisi

Son derece teknik ve sektöre özgü belgeler dahil olmak üzere her tür belgeyi 170’ten fazla dile çevirin.

Interpretation (N)

Sözlü Çeviri

Kadrolu ve eğitimli tercümanlarımız telefon üzerinden çeviri, ardıl çeviri, konferans çevirisi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde ve ortamlarda hizmet verebilir.

Language Training & Assessment (O)

Dil Eğitimi ve Değerlendirmesi

Dil uzmanı sertifika programımızı kullanarak müşterilerimiz için en önemli alanlarda dil uzmanlarını değerlendirebiliriz. 

Multilingual Staffing (B)

Çok Dilli Personel Seçme ve Yerleştirme

Yetkin işe alım uzmanlarımız, iş hedeflerinize uygun en nitelikli yetenekleri bulma konusunda uzmandır.

labeling and regulatory consulting (n)

Etiket ve Yönetmelik Danışmanlığı

Etiket ve yönetmelik danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak formülasyon ve talep verilerinden sanat eserlerine kadar her konuda teknik inceleme ve denetim desteğiyle dünya çapında 190’dan fazla pazarda ülkelere özgü uyumluluk gereksinimlerini yerine getirin.

İçerik Oluşturma ve Yönetme

Translation Management Technology (O)

Çeviri Yönetimi Teknolojisi

GlobalLink çeviri yönetimi sistemimiz, tüm çeviri ve küreselleştirme ihtiyaçlarınız için proje yönetimini, iş akışı otomasyonunu, uygulama yerelleştirmeyi ve çeviri belleğini tek bir çözümde bir araya getirir.

training & e-learning (B)

Eğitim ve
E-öğrenim

Özel eğitim ve e-öğrenim çözümleri ekibimiz, küresel iş gücü oluşturma ve bu iş gücünden en iyi şekilde yararlanmaya ilişkin zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir hizmet yelpazesi sunar.

Content Authoring (N)

İçerik Yazma

Çeşitli kullanım amaçları ve sektörler için bağımsız olarak veya ekibinizle birlikte içerik oluşturun.

Video Production (O)

Video Prodüksiyonu

Engin deneyime sahip şirket içi prodüksiyon ajansımızla, animasyon veya canlı aksiyon formatında hem yaratıcı hem de eğitici videolar oluşturup üretin.

Dijital İçerik

Website Localization (B)

Web Sitesi Yerelleştirme

Birden çok dilde web sitesi oluşturmak, yayımlamak ve optimize etmek, minimum proje yönetimi ve BT katılımı gerektiren GlobalLink teknolojimiz sayesinde kolay, hızlı ve uygun maliyetlidir. Üstelik siteniz 30 gün kadar kısa bir sürede kullanıma sunulabilir.

Digital Content (N)

Uluslararası SEO ve SEM

Uluslararası ekiplerimiz, ücretli medyadan organik aramaya kadar istediğiniz her yöntemle dünyanın neresinde olursa olsun markanız için doğru hedef kitleye ulaşabilir.

Infotainment Localization

Yazılım ve Mobil Uygulama Küreselleştirme

Ürünün farklı diller genelinde tutarlı ve doğru şekilde çalışması için bağlam içinde gerçekleştirilecek ilk strateji danışmanlığı, yerelleştirme ve işlevsel test dahil olmak üzere yazılım ve mobil uygulama küreselleştirme konusunda eksiksiz bir yaşam döngüsü çözümü.

QA, Testing & Accessibility (B)

Kalite Değerlendirme, Test ve Erişilebilirlik

Eksiksiz kalite değerlendirme, test ve erişilebilirlik hizmetlerimiz; yazılımlarınızın, web sitelerinizin, uygulamalarınızın ve etkileşimli medyanızın hatasız olmasını ve farklı diller, işletim sistemleri, tarayıcılar, kanallar ve cihazlar genelinde tutarlı bir performans göstermesini sağlar.

Creative & Explainer Videos (N)

Yaratıcı ve Bilgilendirici Videolar

Yaratıcı ekibimiz, görsel taslak oluşturma ve geliştirmeden düzenlemeye kadar eksiksiz bir hizmet sunarak değerli hikayelerinizi animasyonlu ve grafik videolar aracılığıyla anlatmaya hazırdır.

Medya

Media (B)

Seslendirme ve Dublaj

Sahip olduğumuz ve işlettiğimiz kayıt tesislerimizin ve bulut tabanlı kayıt platformumuzun kullanımını da içeren dublaj ve seslendirme hizmetleri için hibrit bir model kullanıyoruz.

Subtitling

Alt Yazı

Son derece yetenekli alt yazı uzmanlarımız, tüm formatlarda alt yazı oluşturmak için bulut akış platformumuzu kullanır.

Video Production (O)

Video Prodüksiyonu

Engin deneyime sahip şirket içi prodüksiyon ajansımızla, animasyon veya canlı aksiyon formatında hem yaratıcı hem de eğitici videolar oluşturup üretin.

Retail

Transkripsiyon

Yapay zeka tabanlı iş akışı çözümleri ile küresel bir transkripsiyon ekibini bir arada kullanan TransPerfect; yazılı metin hazırlama, erişilebilirlik gereklilikleri, hukuki talepler ve daha büyük kurumsal gereklilikler konusunda yardım sağlamak için önde gelen kuruluşlarla birlikte çalışır.

Metadata Creation

Meta Veri Oluşturma ve Veri Çevirisi

Uzmanlarımız, videolarınızı izleyip özgün özetler oluşturur veya mevcut içeriği kısa, orta ve uzun formatlarda yaratıcı uyarlama yöntemiyle çevirir.