Technology Hero

Technologia

TransPerfect korzysta z inteligentnych, pozwalających oszczędzać czas technologii, by optymalizować przepływ pracy i ograniczać koszty klientów przy każdej możliwej okazji. Nasze zespoły od innowacji wykorzystują wszelkie sposobności, by wprowadzać aktualizacje i nowe rozwiązania podnoszące jakość naszych usług i produktów.

Naszą flagową technologią do lokalizacji stron oraz zarządzania tłumaczeniami i wielojęzycznymi treściami jest GlobalLink – najczęściej stosowane rozwiązanie tego rodzaju na całym świecie. Średnio pozwala ono zmniejszyć o ponad 50% koszty, czas i prace nad zarządzaniem projektami, a ponad 90% klientów uzyskało zwrot z inwestycji w mniej niż rok.

GlobalLink usprawnia lokalizację dokumentów, stron i aplikacji mobilnych – to elastyczne, stabilne i bezpieczne rozwiązanie, które ewoluuje wraz z Twoimi potrzebami. To narzędzie, które będzie Ci służyć przez długie lata.

Ponad 25
lat usprawniania rozwiązań w zakresie wymogów rynków globalnych
90%
klientów uzyskuje zwrot z inwestycji w mniej niż rok
50%
oszczędności kosztów, czasu i prac w przypadku zarządzania projektami tłumaczeniowymi
Nasza technologia usprawniająca zarządzanie treściami globalnymi

Translation Management Technology (O)

Zarządzanie tłumaczeniami

Nasza technologia do zarządzania tłumaczeniami umożliwia organizacjom uproszczenie i centralizację procesów lokalizacyjnych, ograniczenie czasu zarządzania projektami oraz wyeliminowanie czasochłonnych zadań.

Software & Mobile Globalization

Lokalizacja oprogramowania komputerowego i mobilnego

TransPerfect oferuje kompleksowe rozwiązanie do lokalizacji oprogramowania komputerowego i mobilnego, bazujące na najlepszych innowacjach i praktykach w branży.

Website Localization (O)

Lokalizacja stron internetowych

Stworzona przez TransPerfect technologia lokalizacji stron internetowych upraszcza i obniża koszty projektowania, zarządzania i wypuszczania na rynek stron w wielu językach.

CCMS Authoring (B)

Produkty i usługi CCMS

Za pomocą rozwiązań CCMS, które są w pełni zintegrowane i dostarczane lokalnie lub w chmurze prywatnej, klienci przejmują kontrolę nad całym procesem – od tworzenia treści po zarządzanie tłumaczeniami.

Data Security

Bezpieczeństwo danych

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet. Rozwiązanie TransPerfect w zakresie bezpieczeństwa danych oferuje najwyższy poziom ochrony w trosce o poufne dokumenty naszych klientów – mogą być oni pewni, że ich informacje są bezpieczne.

Artificial Intelligence (O)

Sztuczna inteligencja

Stosowana przez TransPerfect sztuczna inteligencja to przyszłościowa inwestycja w szybko zmieniające się uniwersum treści – łączymy najlepszą w swojej klasie technologię neuronowego tłumaczenia maszynowego ze sprawdzonymi metodami w zakresie optymalizacji treści i procesów biznesowych.

GlobalLink

GlobalLink

Flagowa technologia firmy TransPerfect, GlobalLink, poradzi sobie ze wszystkimi potrzebami lokalizacyjnymi firm. 

Skontaktuj się z nami

Rozpocznij swój projekt globalny

Globe
Zapytanie o usługę
Możliwości dla freelancerów
Zapytanie od mediów/prasy
Skontaktuj się z CEO
 • New York
  NOWY JORK
  GLOBALNA SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY:
  1250 Broadway
  New York, NY 10001
 • London
  LONDYN
  EUROPEJSKA SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY:
  33 Aldgate House
  London, EC3N 1AH
 • Hong Kong
  HONGKONG
  AZJATYCKA SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY:
  33 Lockhart Road, 19/F
  Wan Chai, Hong Kong